
Машинка для стрижки волосся бездротова, Машинка для стрижки акумуляторна підстригання MB-52
786 ₴
393 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1578xp5o
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛡️ Машинка для стрижки волосся бездротова, Машинка для стрижки акумуляторна підстригання MB-52
💡 Машинка для стрижки волосся VGR V-071 триммер для бороди та вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
💡 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-071 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
💡 Корпус виготовлений з металу та пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
💡 Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
💡 У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва машинка триммер VGR V-071 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-071 відмінно справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
💡 Особливості:
- ⭐ Зелений індикатор заряджання
- ⭐ Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- ⭐ Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- ⭐ Бреє стриже чітко та чисто.
- ⭐ Акумуляторний тип.
- ⭐ Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- ⭐ Двигун із високою швидкістю обертання
- ⭐ Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
💡 Характеристики:
- ⭐ Модель: V-071
- ⭐ Матеріал корпусу: АБС-пластик + Сталь (метал)
- ⭐ Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- ⭐ Метод очищення: миючий
- ⭐ Рівень водонепроникності: IPX 5
- ⭐ Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- ⭐ Нековзне покриття
- ⭐ Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- ⭐ Виробник: VGR
- ⭐ Кілька режимів регулювання межі
- ⭐ Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- ⭐ Час заряджання: 1,5 год
- ⭐ Час використання: 120 хв
- ⭐ Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
💡 Комплектація:
- ⭐ Знімні насадки 1,2,3 мм.
- ⭐ Олія
- ⭐ USB кабель
- ⭐ Щітка для чищення
- ⭐ Машинка для стрижки волосся VGR V-071
💡 Характеристики
- ⭐ Потужність-10 Вт
- ⭐ Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- ⭐ Гарантія-6 місяців
- ⭐ Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- ⭐ Країна реєстрації бренду-Китай
- ⭐ Функціональні особливості – індикатор заряджання
- ⭐ Країна виробник -Китай
- ⭐ Колір Сталевий
- ⭐ Сфера використання -Побутова
- ⭐ Час заряджання акумулятора-90 хв
- ⭐ Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- ⭐ Акумулятор живлення
- ⭐ Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- ⭐ Час автономної роботи-120 хв
- ⭐ Тип управління-Повзункове
- ⭐ Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- ⭐ Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- ⭐ Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- ⭐ Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- ⭐ ширина ножа -35мм
- ⭐ Тип двигуна -Роторний
- ⭐ Матеріал лез-Сталь
- ⭐ Вага-0.1кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся голови VGR V-071, Машинка для стриження волосся й потилиці MB-52 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 393 ₴










