
Машинка для стрижки волосся з різними насадками, Машинка для стрижки волосся і гоління GX-64
512 ₴
256 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9l17t69whn
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Машинка для стрижки волосся з різними насадками, Машинка для стрижки волосся і гоління GX-64
⚡ Представляємо машинку для стрижки Gemei GM-6112 з трьома насадками для регулювання довжини волосся при стрижці. Це корисне придбання, яке дозволить Вам заощадити гроші та час. Машинка виглядає дуже стильно і сучасно, а завдяки ергономічному дизайну зручно лежить в руці при виконанні роботи. Механізм пристрою виконаний з високоякісної нержавіючої сталі, що значно збільшує термін її експлуатації. Ножі робочого механізму виготовлені з нержавіючої сталі та заточені за допомогою лазерного заточування, завдяки чому зріз виходить набагато рівніше.
У наборі з машинкою йдуть щітка для очищення та олія для змащування робочих частин машинки, яка ще більше продовжить її працездатність. Нерухливе лезо виготовлене з нержавіючої сталі.
⚡ Характеристики:
- ☑️ Тип чищення: сухий.
- ☑️ Вага 0,275 кг
- ☑️ Час роботи від акумулятора: 60 хв.
- ☑️ Час заряджання: 8 год.
- ☑️ Індикація заряджання
- ☑️ Робота від мережі та від акумулятора.
- ☑️ Живлення: акумулятор
- ☑️ Змінні насадки: 6,9,12 мм
- ☑️ Потужність: 50/60 Гц, 3 Вт.
- ☑️ Знімні різальні леза, сплав титану
⚡ Комплектація:
- ☑️ щітка для очищення.
- ☑️ машинка GM-6112
- ☑️ мережевий шнур,
- ☑️ мастило,
- ☑️ знімні насадки


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся потужна GEMEI GM-6112, Гострі професійні машинки для стриження волосся GX-64 |
| Колір корпусу | Червоний |
- Ціна: 256 ₴










