
Машинка для стрижки волосся потужна Domotec MS-3302, Професійна машинка для гоління голови EB-14
606 ₴
303 ₴
- Готово до відправки
- Код: 664j8p3
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🏆 Машинка для стрижки волосся потужна Domotec MS-3302, Професійна машинка для гоління голови EB-14
💡 Машинка для стрижки волосся Domotec MS-3302 подарує вам можливість підстригтися або підрівняти довжину волосся у будь-який час, заощаджуючи час та гроші.
💡 Машинка проста у використанні та дозволяє в домашніх умовах створити будь-яку зачіску. Леза з нержавіючої сталі забезпечують акуратність та точність контуру стрижки. Є можливість регулювати довжину волосся, що зрізається.
💡 Пристрій підходить для волосся будь-якої довжини. Ручка покрита антиковзним матеріалом, що сприяє зниженню вібрації під час роботи.
💡 Мінімальна довжина стрижки становить 1 мм (при використанні машинки без насадки-гребеня). Таким чином, можна підстригти волосся біля основи шиї, акуратно підрівняти бакенбарди, а також сформувати декоративні лінії.
💡 Для того, щоб зробити красиву стрижку, зовсім не обов’язково бути професійним перукарем, можна лише придбати дану машинку, вибрати потрібну насадку і зробити бажану стрижку.
💡 Характеристики:
- ➕ Захисна кришка: Так;
- ➕ Ширина леза: 45 см;
- ➕ Розміри: 50 х 180 х 40 мм;
- ➕ Щітка для чищення: Так;
- ➕ Матеріал лез: Нержавіюча сталь;
- ➕ Тип живлення: Мережа 220 В;
- ➕ Кількість насадок: 4;
- ➕ Вага: 0.3 кг;
- ➕ Мінімальна довжина стрижки: 1 мм;
- ➕ Рухомий блок для гоління: Так;
- ➕ Максимальна довжина стрижки: 12 мм;
- ➕ Довжина мережевого шнура: 1.5 м;
- ➕ Колір корпусу: Синій;
- ➕ Кількість установок довжини: 4;
- ➕ Споживана потужність: 12 Вт.
💡 Комплектація:
- ➕ Інструкція англійською мовою;
- ➕ 4 знімні насадки;
- ➕ Щітка для чищення.
- ➕ гребінець тонкий;
- ➕ Захисний пристрій для лез;
- ➕ Машинка для стрижки;
- ➕ Масло для машинки;
- ➕ Ножиці;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Підстригаюча машинка Domotec MS-3302, Набір для стриження з зарядкою, Машинка для стриження від акб EB-14 |
- Ціна: 303 ₴










