-50%

Професійна машинка для стрижки волосся Vintage, Універсальні машинки для стрижки волосся NA-17
394 ₴
197 ₴
- Готово до відправки
- Код: v439y1o1u
+380 (73) 417-53-93
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Професійна машинка для стрижки волосся Vintage, Універсальні машинки для стрижки волосся NA-17
📌 Машинка для стрижки волосся Vintage T9-1&Bronze — це стильний і багатофункціональний пристрій для створення ідеальних зачісок та догляду за волоссям. Завдяки ергономічному дизайну, потужному роторному двигуну та довговічним лезам, ця машинка стане вашим надійним помічником як у домашньому використанні, так і у професійному догляді.
📌 Основні характеристики:
- 🔹 Заряджання: USB
- 🔹 Живлення: акумулятор (Li-Ion, 1200 мАг, 3,7 В)
- 🔹 Колір: Бронзовий
- 🔹 Напруга: 100-240 В/50-60 Гц
- 🔹 Вага: 170 г
- 🔹 Двигун: роторний
- 🔹 Потужність: 5 Вт
- 🔹 Розміри: 142 х 40 х 23 мм
- 🔹 Матеріал корпусу: пластик
- 🔹 Тип товару: машинка для стрижки волосся / триммер
- 🔹 Час роботи від акумулятора: 120 хвилин
- 🔹 Час заряджання: 2 години
📌 Комплектація:
- 🔹 Упаковка
- 🔹 Машинка для стрижки волосся VINTAGE T9
- 🔹 Щітка для чищення ножа
- 🔹 Зарядний кабель
- 🔹 Насадки для стрижки – 4 шт


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся Vintage, Бездротові машинки для стриження легкі NA-17 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴










