-50%

Тример для скронь, Машинка для стрижки волосся професійна Бездротовий тример стрижки волосся TP-20
1 464 ₴
732 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79ju1m24m
+380 (73) 417-53-93
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Тример для скронь, Машинка для стрижки волосся професійна Бездротовий тример стрижки волосся TP-20
🎯 Машинка для стрижки 5в1 Geemy GM-853– це практична, надійна та якісна машинка для стрижки волосся, яка допоможе створити стрижки різної довжини.
🎯 Це професійний набір для особистої гігієни для чоловіків і жінок, що містить все в одному мультистайлері.
🎯 Професійний набір для стрижки може надати вам повний контроль над своїм зовнішнім виглядом, оснащений 6 змінними насадками: для стрижки – головкою для стрижки волосся/триммером бороди/бритвою для волосся/триммером для носа/триммером для брів. Один пристрій забезпечує зручну стрижку всього тіла.
🎯 Особливості машинки для стрижки:
- 🔹 Можливість автономної роботи.
- 🔹 Ергономічний дизайн;
- 🔹 Компактність;
- 🔹 Виготовлена з якісних та міцних матеріалів;
- 🔹 Багатофункціональність;
🎯 Характеристики машинки для стрижки:
- 🔹 Довжина мережевого шнура: 1.4 м;
- 🔹 Тип живлення: Мережа 220 В;
- 🔹 Кількість насадок: 6;
- 🔹 Щітка для чищення: Так;
- 🔹 Час заряджання: 8 годин;
- 🔹 Регулювання рухливості блоку для гоління: Так;
- 🔹 Ширина леза: 40 мм;
- 🔹 Час автономної роботи: 60 хв;
- 🔹 Захисна кришка: Так;
🎯 Комплектація:
- 🔹 Щітка для чищення.
- 🔹 Машинка для стрижки 5в1.
- 🔹 Кабель живлення.
- 🔹 Насадки – 6 шт.
- 🔹 Упаковка.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для стриження волосся з регульованою довжиною Geemy GM-853, Професійний тример із насадками TP-20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴










