
Машинки для стрижки професійні машини VGR, Тример бездротовий, Універсальні машинки для стрижки волосся JU-85
1 162 ₴
581 ₴
- Готово до відправки
- Код: 831pt32
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Машинки для стрижки професійні машини VGR, Тример бездротовий, Універсальні машинки для стрижки волосся JU-85
👉 Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- 🔘 Час заряджання: 1,5 години
- 🔘 Метод заряджання: заряджання через USB
- 🔘 Метод очищення: повне миття корпусу
- 🔘 Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- 🔘 Час використання: 180 хвилин
- 🔘 Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- 🔘 Світлодіодний цифровий дисплей
- 🔘 Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
- 🔘 Рівень водонепроникності: IPX6
- 🔘 Потужність: 5 Вт
👉 Комплектація:
- 🔘 Насадка + насадка для вух та носа
- 🔘 Кабель живлення
- 🔘 Розрахунок
- 🔘 Щітка для чищення
- 🔘 Машинка для стрижки
- 🔘 Олія


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для точного стриження бороди та волосся, Електрична машинка тример для волосся й бороди JU-85 |
| Колір | Синій |
- Ціна: 581 ₴










