
Машинка-тример 3 в 1 для стрижки волосся VGR V-925, Електрична машинка для стрижки з насадками BE-48
471 ₴
- Немає в наявності
- Код: cj92m4e6n9
+380 (73) 417-53-93
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Машинка-тример 3 в 1 для стрижки волосся VGR V-925, Електрична машинка для стрижки з насадками BE-48
⚡ Машинка для стрижки VGR V-925 зі знімними насадками – корисне придбання для чоловіка будь-якого віку. Для її використання необов’язково мати навички професійного перукаря. Завдяки набору, що складається з 3 змінних насадок, можна варіювати довжину стрижки в залежності від необхідності або сезону.
⚡ Особливості:
- ✅ Можна змінювати довжини поворотним регулятором;
- ✅ Корпус виготовлений з міцного алюмінію;
- ✅ У наборі є 3 знімні насадки та щітка для чищення;
- ✅ Машинка практично не відчувається в руці.
⚡ Ця машинка працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи руху. Для її використання необов’язково мати професійні навички перукаря – швидко підстригти себе або своїх близьких з такою машинкою не важко.
⚡ Характеристики:
- ✅ Тип живлення: акумулятор.
- ✅ Кількість насадок: 3шт (1, 2, 3 мм);
- ✅ Виробник: VGR;
- ✅ Розмір 16,5*4*3,5 см
- ✅ Матеріал корпусу: пластик;
⚡ У комплекті:
- ✅ машинка для стрижки волосся
- ✅ упаковка
- ✅ посібник користувача
- ✅ 3 гребінцевих насадок,
- ✅ масло,


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 3 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся VGR, багатофункціональна акумуляторна машинка для стриження BE-48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴










