-50%

Машинка для стрижки волосся міцна, Універсальний тример для стрижки та гоління, Тример бездротовий FL-70
1 238 ₴
619 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25zt27gy2
+380 (73) 417-53-93
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Машинка для стрижки волосся міцна, Універсальний тример для стрижки та гоління, Тример бездротовий FL-70
✨ Бездротова професійна машинка для стрижки волосся VGR V-690 – модель, в якій інженери застосували лише перевірені часом технології у поєднанні із сучасним дизайном, що дозволило створити ідеальну базову машинку з усіма необхідними професійними стилістами можливостями. Модель VGR V-690 зручна в обігу, так як у неї немає мережевого шнура, що заважає. Вона поєднує в собі гідні технічні характеристики та стильний ергономічний дизайн.
✨ Особливості:
- ⭐ Висока потужність
✨ Характеристики
- ⭐ Встановлення довжини: 3 – 12 мм
- ⭐ Живлення: Вбудований акумулятор
- ⭐ Матеріал лез: Нержавіюча сталь
- ⭐ Заряджання: USB
- ⭐ Виробник: VGR
- ⭐ Насадки: Змінні
- ⭐ Живлення: Вбудований акумулятор
- ⭐ Управління: Механічне
- ⭐ Колір: Різнокольоровий
- ⭐ Країна-виробник: Китай
- ⭐ Термін роботи: 200 хв
✨ Комплектація
- ⭐ Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-690 від USB
Заводська упаковка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Набір для стриження з зарядкою, надійна машинка для стриження Машинка гарна FL-70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴










