-50%

Маленька електрична плитка Sea, Плити настільні для кухні переносні, Надійна кухонна плита TX-85
1 914 ₴
957 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2dn4gq1n26
+380 (73) 417-53-93
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Маленька електрична плитка Sea, Плити настільні для кухні переносні, Надійна кухонна плита TX-85
🛠️ Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою в доступній ціновій категорії.
Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- 🔘 Діаметр конфорки Ліва 16 см, Права 16 см
- 🔘 Особливості Захист від перегріву, Індикатор увімкнення
- 🔘 Потужність 2 кВт
- 🔘 Колір білий
- 🔘 Тип нагрівальних елементів (конфорки) Чавунні млинці
- 🔘 Вага 2.5 кг
- 🔘 Кількість конфорок 2
- 🔘 Виробник Sea breeze
- 🔘 Тип керування Поворотні перемикачі
- 🔘 Матеріал корпусу Емальована сталь
- 🔘 Тип Електрична
🛠️ Комплектація
- 🔘 Плита
- 🔘 Інструкція
🛠️ Габарити (ВхШхГ): 7 x 46 x 25 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита електрична настільна електроплитка Sea, Електроплита настільна дві конфорки TX-85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴










