
Масажер для тіла, рук та ніг Dolphin Дельфін. Колір: червоний QP-74
220 ₴
- В наявності
- Код: na2188v6d
+380 (73) 417-53-93
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
👉 Масажер для тіла, рук та ніг Dolphin Дельфін. Колір: червоний QP-74
✨ Масаж всього тіла якісно та без витрат можливо. Інфрачервоний масажер Дельфін із різними насадками.
✨ Масажер Infrared Massager Dolphin зручної форми. Самостійно можна високо класно зробити собі масаж спини, рук, стегон, шийно-комірцевої зони, сідниць, ніг і ступнів.
✨ За допомогою масажера Дельфін можна тонізувати м’язи, розщеплювати жири, а також покращувати обмін речовин.
✨ Вбудована функція інфрачервоного прогріву розширює судини та вирівнює шкіру. Завдяки інфрачервоним променям, швидше загоюються післяопераційні рани, заспокоюється нервова система і знімається стрес.
✨ У комплекті ручного масажу:
- ✅ гольчаста насадка (інтенсивніший масаж)
- ✅ пальчикова призначена для точкового масажу.
- ✅ кругла насадка (виконується загальнозміцнюючий масаж)
✨ Параметри масажера Дельфін Infrared Massager Dolphin:
- ✅ Кількість насадок-3шт.
- ✅ Потужність: 28W
- ✅ Напруга: 200-240V
- ✅ Періодичність: 2600-3200 обертань за хвилину
- ✅ Частота: 50-60Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Масажер для тіла, рук і ніг Dolphin Дельфін. Колір: червоний QP-74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴





