-50%

Кухонна електрична плита на дві конфорки, Настільна плита для приготування їжі, Плити для приготування CR-59
1 850 ₴
925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4d672k4d1r
+380 (73) 417-53-93
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Кухонна електрична плита на дві конфорки, Настільна плита для приготування їжі, Плити для приготування CR-59
⚡ Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
⚡ Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
⚡ Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- ⭐ Вага в упаковці:2,6 кг
- ⭐ Колір:Сірий
- ⭐ Виробник:ViLgrand
- ⭐ Сфера використання:Для дому
- ⭐ Тип керування:Механічне
- ⭐ Тип встановлення:Настільні
- ⭐ Напруга, В:220
- ⭐ Країна-виробник:Китай
- ⭐ Країна реєстрації бренду:Україна
- ⭐ Потужність, кВт:2
- ⭐ Вага:2,3 кг
- ⭐ Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см
- ⭐ Тип:Електрична
- ⭐ Матеріал плитки:Сталь
- ⭐ Кількість конфорок:2
- ⭐ Додаткові характеристики:Чавунний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита електро для домашнього приготування ViLgrand, Настільна електрична плита на 2 конфорки CR-59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴









