
Набір машинок для стрижки VGR, Тример з регульованою довжиною, Машинка для стрижки волосся професійна IH-19
820 ₴
410 ₴
- Готово до відправки
- Код: e7i6279ax
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🚀 Набір машинок для стрижки VGR, Тример з регульованою довжиною, Машинка для стрижки волосся професійна IH-19
🔹 Машинка для стрижки VGR V-055 – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🔹 Машинка для стрижки VGR V-055 відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акамулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей. Корпус виготовлений з пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
🔹 Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
🔹 У комплектації щітка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
🔹 Особливості:
- 🔸 Бреє чітко та чисто.
- 🔸 Двигун із високою швидкістю обертання.
- 🔸 Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- 🔸 Кілька режимів регулювання межі.
- 🔸 Нековзне покриття.
- 🔸 Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- 🔸 Підійде для стрижки бороди, окантовки, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- 🔸 Акумуляторний тип.
- 🔸 Вимикач натискного типу для простоти експлуатації.
- 🔸 Зелений індикатор заряджання.
🔹 Характеристики:
- 🔸 Потужність: 10 Вт
- 🔸 Розмір: 15х4,5х3,5 см
- 🔸 Час заряджання: 1,5 год
- 🔸 Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- 🔸 Тип: Машинка для стрижки
- 🔸 Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- 🔸 Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- 🔸 Рівень водонепроникності: IPX 5
- 🔸 Матеріал корпусу: АБС-пластик
- 🔸 Акумулятор: 500 mAH
- 🔸 Країна виробник: Китай
- 🔸 Виробник: VGR
- 🔸 Метод очищення: миючий
- 🔸 Час використання: 120 хв
🔹 Комплектація:
- 🔸 Щітка для чищення
- 🔸 Знімні насадки: 3,6,9,12 мм.
- 🔸 Олія
- 🔸 Упаковка
- 🔸 Машинка для стрижки волосся
- 🔸 Кабель для заряджання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна машинка для стриження голови, Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся IH-19 |
- Ціна: 410 ₴










