-50%

Потужний колбовий пилосос без мішка для пилу Rainberg RB-653 2500Вт, Пилосос з турбощіткою без мішка LN-38
5 428 ₴
2 714 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1jy57n36
+380 (73) 417-53-93
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Потужний колбовий пилосос без мішка для пилу Rainberg RB-653 2500Вт, Пилосос з турбощіткою без мішка LN-38
💡 Пилосос Rainberg RB-653 контейнерного типу без мішка для збирання пилу.
💡 Особливості:
- ✅ Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання.
- ✅ Можливість регулювання швидкості на корпусі, контроль потужності всмоктування на ручці.
- ✅ Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
- ✅ Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
- ✅ Завдяки потужності двигуна 2500W та потужності всмоктування 350-570 Ватт, прибирання стане простіше та набагато швидше.
- ✅ Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, кнопка змотування шнура.
💡 Характеристики:
- ✅ Контроль потужності всмоктування на ручці шланга;
- ✅ Шнур живлення довжиною 3.2 метри;
- ✅ Розміри 38х29х25.5 см.
- ✅ Пилозбірник ємністю 3.5 літра;
- ✅ Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання;
- ✅ Джерело живлення 220-240В 50-60 Гц 2500Вт;
- ✅ Має контроль швидкості;
- ✅ Мийний пластиковий фільтр;
💡 Комплектація:
- ✅ Пилосос контейнерний Rainberg RB-653
- ✅ Заводська упаковка
- ✅ пластиковий пензель
- ✅ Телескопічна металева трубка
- ✅ Гнучкий шланг


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос без мішка для зручного прибирання Rainberg, Пилосос побутовий із нера фільтром для дому потужний LN-38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 714 ₴










