-50%

Маленька електроплита настільна Sea Breeze SB-061 1000 Вт, Переносна компактна електроплита LB-38
1 054 ₴
527 ₴
- Готово до відправки
- Код: a256981pr
+380 (73) 417-53-93
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Маленька електроплита настільна Sea Breeze SB-061 1000 Вт, Переносна компактна електроплита LB-38
💡 Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою у доступній ціновій категорії.
💡 Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- ⭐ Тип варильної поверхні: електрична
- ⭐ Тип нагрівальних елементів: чавунні млинці
- ⭐ Потужність, кВт: 1
- ⭐ Управління: механічне
- ⭐ Колір: чорний
- ⭐ Розмір конфорок, мм: 160
- ⭐ Загальна кількість конфорок: 1
- ⭐ Термостат: 80-420°С. Індикатор увімкнення
- ⭐ Покриття робочої поверхні: емаль
- ⭐ Потужність конфорок, кВт: 1
- ⭐ Кількість електричних конфорок: 1


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Комфортка електрична, Комфоркова електроплита, Плита кухонна переносна, Побутова плита настільна LB-38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴






