
Машинка для стрижки волосся з різними насадками, Машинка для підстригання Надійна стрижки CJ-17
422 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7v88vqvv94
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📰 Машинка для стрижки волосся з різними насадками, Машинка для підстригання Надійна стрижки CJ-17
💎 Машинка для стрижки волосся VGR V-030 легка та компактна, майже не відчувається в руці. Працює від акумулятора. Заряджається дуже швидко і заряджання вистачає приблизно на дві години роботи.
💎 Безшумна. Корпус виготовлений із пластику. Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі. З легкістю можна очистити чи замінити ніж, за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
💎 В комплектацію входять насадки, щіточка для чищення, спеціальна олія для ножів, USB-кабель для заряджання.
💎 Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машинки. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
💎 Характеристики:
- ➕ Бреє чітко та чисто;
- ➕ Розмір упаковки: 18.4 x 8.2 x 5.6 см.
- ➕ Живлення: Акумулятор 1000 mAh;
- ➕ Кількість установок довжини: 6;
- ➕ Колір: чорний (як на 1й фотографії);
- ➕ Максимальна довжина стрижки: 5 мм;
- ➕ Кількість насадок: 5;
- ➕ Ширина леза: 40 мм;
- ➕ Зелений індикатор заряджання;
- ➕ Мінімальна довжина стрижки: 0.2 мм;
- ➕ Двигун із високою швидкістю обертання;
- ➕ Вага упаковки: 333 г;
- ➕ Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму;
- ➕ Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі;
- ➕ Час роботи: 100 хвилин;
- ➕ Розмір: 15 x 4.5 x 3.5 см;
- ➕ Вага: 131 г;
- ➕ Потужність: 5 Вт;
- ➕ Час заряджання: 75 хвилин;
💎
💎 Комплектація:
- ➕ Олія;
- ➕ Машинка;
- ➕ Захисний ковпачок;
- ➕ Насадки (1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм);
- ➕ Щітка для очищення.
- ➕ USB-кабель;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Бездротовий тример для стриження та гоління, Водонепроникний тример для стриження бездротовий CJ-17 |
- Ціна: 422 ₴










